ikona pliku rtf

Znaczenie środowiska edukacyjnego w procesie rozumienia mowy u dzieci notatki

Recenzja artykułu : "Znaczenie środowiska edukacyjnego w procesie rozumienia mowy u dzieci z wadą słuchu"


  145 osób zadowolonych z pobrania
ocena: 4.0, 145
Poniżej zobaczysz niesformatowany początek pliku. Cały plik zajmuje 13.65 kB.


W ostatnim czasie sięgnęłam po czasopismo pedagogiczne‭ "‬Szkoła specjalna‭"‬,‭ ‬gdzie często można przeczytać sporo ciekawych artykułów o tematyce pedagogicznej.
W czytanym numerze‭ ‬moją szczególną uwagę przyciągnął artykuł‭ ‬,‭ ‬którego autorką jest Anna Prożych,‭ ‬zatytułowany‭ " ‬Znaczenie środowiska edukacyjnego w procesie‭ ‬rozumienia mowy u dzieci z wadą słuchu‭"‬.
Artykuł zawiera informacje z dziedziny Surdopedagogiki i bardzo dokładnie‭ ‬opisane są w nim metody badań jakie zastosowano by osiągnąć jak najlepsze‭ ‬narzędzia diagnostyczne wykorzystywane w pracy przez specjalistów pedagogicznych.
Uważam,‭ ‬że w artykule bardzo dokładnie opisane zostały wszystkie cele jakie chciano osiągnąć‭ ‬,‭ ‬dzięki czemu obeznany w tematyce czytelnik bez trudu‭ ‬może zrozumieć problematykę jaką porusza czytany przez niego artykuł.
Anna Prożych w swoim artykule uświadamia odbiorcom‭ ‬jak wielki problem dla specjalistów zajmujących się diagnozowaniem zakresu rozumienia mowy u dzieci z wadami słuchu‭ ‬,‭ ‬oraz dla opiekunów takich dzieci może stanowić‭ ‬umiejętne,‭ ‬rzetelne i obiektywne wybranie środowiska edukacyjnego dla‭ ‬osoby z wadą słuchu.
Autorka Anna Prożych pokazuje nam,‭ ‬że nie małe znaczenie przy wyborze‭ ‬ma rodzaj wady jaką dziecko posiada.
Twierdzę że,‭ ‬wszystkie informacje dotyczące przeprowadzanych badań,‭ ‬mogą dać‭ ‬czytelnikowi duża wiedzę na temat poruszanego problemu‭ ‬,‭ ‬jednakże‭ ‬warto zwrócić uwagę na to iż artykuł dla czytelnika który z tą tematyką nie jest związany i czyta go zupełnie‭ ‬przypadkowo‭ ‬,‭ ‬może być niezrozumiały bądź tez uznany za chaotyczny.
Podsumowując uważam‭ ‬,‭ ‬że artykuł jest godny polecenia,‭ ‬bardzo interesujący,‭ ‬ukazuje metody jakie stosowane są w badaniu dzieci‭ ‬z wadami s
To tylko początek pliku. Cały plik zajmuje 13.65 kB. Pobierz całą treść w pliku.

Podziel się

Komentarze (0)

Czy wiesz, że...

... dajemy Ci 100% gwarancję satysfakcji. Jeśli nie będziesz zadowolony z materiałów zwrócimy Ci pieniądze za SMS!