ikona pliku doc

Metoda akrylowa notatki

Metoda akrylowa obok żelowej to jedną z najbardziej popularnych metod przedłużania paznokci. Główną różnicą tej metody jest to, że do utwardzenia nie potrzebujemy tu lampy, gdyż akryl wysycha samoczynnie. Opisane tutaj metody mają jedynie na celu skrótowe przedstawienie przebiegu procesów przedłużania paznokci, z jakimi powinnyśmy spotkać się w salonie stylizacji paznokci. Metoda akrylowa obok żelowej to jedną z najbardziej popularnych metod przedłużania paznokci. Główną różnicą tej metody jest to, że do utwardzenia nie potrzebujemy tu lampy, gdyż akryl wysycha samoczynnie. Metoda ta jest nieco trudniejsza od żelowej, gdyż wymaga tutaj dość intensywnego piłowania. Dużym minusem jest bardzo nieprzyjemny, nawet czasami duszący zapach płynu akrylowego - Liquidu, który wiąże ze sobą proszki akrylowe. Zaletą zaś jest piękny wygląd paznokci, który możemy zachować do ok. 5 tygodnia od założenia. Akryl przede wszystkim polecany jest osobom obgryzającym paznokcie.


ocena: 4.0, 2
Poniżej zobaczysz niesformatowany początek pliku. Cały plik zajmuje 335.00 kB.


Metoda akrylowa na formie krok po kroku
grudzień 13th, 2008
Metoda akrylowa obok żelowej to jedną z najbardziej popularnych metod przedłużania paznokci. Główną różnicą tej metody jest to, że do utwardzenia nie potrzebujemy tu lampy, gdyż akryl wysycha samoczynnie.
Opisane tutaj metody mają jedynie na celu skrótowe przedstawienie przebiegu procesów przedłużania paznokci, z jakimi powinnyśmy spotkać się w salonie stylizacji paznokci. Metoda akrylowa obok żelowej to jedną z najbardziej popularnych metod przedłużania paznokci. Główną różnicą tej metody jest to, że do utwardzenia nie potrzebujemy tu lampy, gdyż akryl wysycha samoczynnie. Metoda ta jest nieco trudniejsza od żelowej, gdyż wymaga tutaj dość intensywnego piłowania. Dużym minusem jest bardzo nieprzyjemny, nawet czasami duszący zapach płynu akrylowego - Liquidu, który wiąże ze sobą proszki akrylowe. Zaletą zaś jest piękny wygląd paznokci, który możemy zachować do ok. 5 tygodnia od założenia. Akryl przede wszystkim polecany jest osobom obgryzającym paznokcie.
TEN SKRÓCONY OPIS ABSOLUTNIE NIE JEST KURSEM!!!
SZABLONY/ FORMY
Przedłużanie paznokci na szablonie metodą żelową lub akrylową szczególnie jest polecane osobom o bardzo krótkiej płytce paznokciowej lub obgryzającym paznokcie. Nie stosuje się tu tipsów, gdyż tipsy źle się przyklejają do takich powierzchni.
WYKONANIE:
Aby zamaskować niedoskonałości płytki lub lekko ją wydłużyć (sposób często wykorzystywany na mistrzostwach), można użyć specjalnie do tego przeznaczonego akrylu kryjącego (cover). W przeciwnym razie wykorzystujemy do tego celu akryl przeźroczysty.
 
1. Dezynfekcja dłoni własnych i klientki. Warto dla pełnego bezpieczeństwa założyć rękawiczki jednorazowe, które zagwarantują nam utrzymanie higieny.2. Ocena stanu paznokci klientki
 3. Odsunięcie skórek kopytkiem metalowym.
 4. Zmatowienie płytki paznokcia, najlepiej pilnikiem
To tylko początek pliku. Cały plik zajmuje 335.00 kB. Pobierz całą treść w pliku.

Podziel się

Komentarze (0)

Czy wiesz, że...

... dajemy Ci 100% gwarancję satysfakcji. Jeśli nie będziesz zadowolony z materiałów zwrócimy Ci pieniądze za SMS!