ikona pliku docx

Jak nie nadużywać władzy notatki

nie fuadbajbdnaiohfeib niaobd iawbndoi anjbadaiwuo dboadbkajsbndpa ndiawb dal;wdmnak jhdaow daond labdou abwidajbfgjfgj;asnsfa


ocena: 4.0, 0
Poniżej zobaczysz niesformatowany początek pliku. Cały plik zajmuje 12.79 kB.


Powiatowe centrum pomocy rodzinie w tarnowskich górach przy ulicy Sienkiewicza 6. Osoby niepełnosprawne mogą uzyskać tu różne rodzaje pomocy takie jak np. dofinansowania do środków pomocniczych rzeczy ortopedycznych czy specjalistycznych turnusów. Mogą również uzyskać porady prawne, psychologiczne, pedagogiczne czy socjalne. Wymagane jest aktualne orzecznictwo o stopniu niepełnosprawności, lub inne, które zależą od sprawy, która chce się akurat uzyskać. Wszelkie usługi wykonywane są nieodpłatnie.

Miejski Ośrodek pomocy społecznej, dzienny dom pomocy dla osób niepełnosprawnych, znajdujący się przy ulicy strzybnickiej 3 w tarnowskich górach, świadczą odpłatnie usługi na rzecz osób niepełnosprawnych zarówno umysłowo jak i ruchowo. Jest to ośrodek w którym realizowane są różne terapie zajęciowe takie jak zajęcia plastyczne, rehabilitacja ruchowa, muzykoterapia, choreografia itd. Jest to ośrodek z pobytem dziennym, gdzie oprócz terapii i rehabilitacji jest również wyżywienie. Ilość miejsc jest niestety ograniczona, próg wieku od 25 lat.

To tylko początek pliku. Cały plik zajmuje 12.79 kB. Pobierz całą treść w pliku.

Podziel się

Komentarze (0)

Czy wiesz, że...

... dajemy Ci 100% gwarancję satysfakcji. Jeśli nie będziesz zadowolony z materiałów zwrócimy Ci pieniądze za SMS!