Wymiennik to pierwszy w Polsce społecznościowy serwis zajmujący się wyłącznie wymianą i przeglądem notatek pomiędzy studentami i uczniami szkół. Od teraz w bardzo prosty i niezawodny sposób możesz umieścić swoją notatkę z wykładu, wysłać link znajomemu i dzięki temu pomóc mu w przygotowaniu do trudnego egzaminu czy projektu. Logując się w Wymienniku masz możliwość obserwowania nowych notatek, najwyżej ocenianych, a także najbardziej aktywnych użytkowników, których notatki mogą być dla Ciebie pomocne.

Wymiennik udostępnia użytkownikom przestrzeń, którą mogą wykorzystać do umieszczenia notatek z wykładów. Serwis został stworzony z myślą o wszystkich użytkownikach, którzy przygotowują się do egzamniów i poszukują w sieci wartościowych i rzetelnych materiałów. Wymiennik umożliwia tworzenie stałych powiązań i wzajemnych relacji pomiędzy studentami/uczniami tych samych kieruków w różnych miejscach kraju, w celu wymiany doświadczeń i spostrzeżeń.

Wymiennik został stworzony w odpowiedzi na potrzeby obowiązujących trendów. Możliwość brania czynnego udziału w życiu serwisu daje użytkownikom szansę do wyrażania własnych opinii o notatkach, kierunkach, czy wydziałach itd., a specjlanie przygotowany system ocen pomaga kolejnym użytkownikom w wyborze naprawdę wartościowych materiałów. Dodatkowym ułatwieniem stworzonym dla użytkowników jest TAGowanie, zarówno podczas dodawania, jak i wyszukiwania notatek, co znacznie ułatwia wyszukanie tylko interesujących ich treści.

Serwis jest tak skonstruowany, by każdy użytkownik w prosty, nieskomplikowany sposób mógł dodać, wyszukać i ściągnąć interesujące go materiały.

Już dziś wypróbuj, jak działa Wymiennik i korzystaj z niego na co dzień!

Naprawdę warto!